Real estate
( nájdených 
665
 realít z celkom 665 )

Luxusný, 3.izb.byt s terasou, novostavba, začiatok Petržalky, garáže, zariadený, klimatizovaný

Byty
cena: 800,- €/mesiac
ID: MSb30 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Lužná
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
92 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
5
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MSb30

Ponúkame Vám na prenájom luxusné byty v novostavbe v polyfunkčnom objekte Lužná, Bratislava V. začiatok Petržalky. Prevažná časť objektu je určená na bývanie. Ponúka nadštandardné jedno, troj a štvorizobové byty. Okrem bytov sa tu nachádzajú aj obchodné priestory (prvé nadzemné podlažie), nebytové priestory(druhé nadzemné podlažie) a garáže (3 podlažia). Objekt je od centra Bratislavy vzdialený cca. 15 min. chôdze, dobrá dostupnosť individuálnou i mestskou hromadnou dopravou. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, možnosti na oddych i šport (bezprostredná blízkosť hrádze či Sadu Janka Kráľa).

Trojizbové byty s výmerou 91,8 m2 a terasou o výmere 19,34 m2 sa nachádzajú na 3.NP, 4NP, 5.NP alebo 6NP. Byty sa prenajímajú zariadené (sedačka, stolík, skrine, skrinky, kompletné vybavenie kuchyne), sú klimatizované, vo vysokom štandarde. Cena pri prenájme nad 12 mesiacov je 800€/mesiac + energie/zálohové platby 178€ Uvedené ceny sú bez Dph. V tejto cene sa byty prenajímajú len platcom Dph ako nebytové priestory, ktoré si možno dať do nákladov.

Parkovanie: k dispozícii garáže alebo v dvojgaráže v suteréne bytového domu.

Kaucia vo výške dvojmesačného nájomného.

K dispozícii ihneď. 


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...