Real estate
( nájdených 
636
 realít z celkom 636 )

Obchodné a administratívne priestory, kancelária, obchod, prevádzka,samostatný vstup, 72m2, Petržalka

Komerčné priestory
cena: 600,- €/mesiac
ID: MS134 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Holíčska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
72 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MS134

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske/obchodné priestory v Bratislava V-Petržalka, Holíčska ul.. Plocha: úžitková 72m2. Priestor pozostáva z 3 kancelárií, chodby, skladu a chodby a toalety. Nachádza sa na prízemí s priamym vstupom zvonka. Priestor možno využiť na administratívne účely, ako obchod, sklad, menšiu prevádzku. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: elektrika, ústredné kúrenie, WC, studená a teplá voda. Ďalšie vybavenie:internet.

Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti Tesca, polikliny, dobrá dostupnosť autom aj MHD.

Cena 600 €/mesiac vrátane energií.

Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...