Real estate
( nájdených 
667
 realít z celkom 667 )

Priestor v novovznikajúcej obytnej lokalite

Komerčné priestory
cena: 12,- €/m2/mesiac
ID: LS-OP-15 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Kominárska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
370 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-OP-15

Ponúkame Vám na prenájom polovicu priestoru bývalej prevádzkovej haly v Bratislave-Nové Mesto. V súčasnej dobe po rekonštrukcii, priestory vhodné na  kaviareň, piváreň vináreň ale aj showroom, office či kreatívne štúdio alebo ateliér. Na požiadanie klienta/klientov je možné urobiť dispozičné úpravy podľa ich požiadaviek a potrieb. Objekt tvorí prízemie + galéria s úžitkovou plochou 370 m2 . Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická a, plynová prípojka. Výhody: perspektívna lokalita vznikajúcich novostavieb URBAN Rezidence a 770 nových bytových jednotiek. Cena 12,- €/m2/mesiac, bez DPH a spotreby energii.5


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...