Real estate
( nájdených 
632
 realít z celkom 632 )

Kancelárske priestory vhodné aj na galerijné účely

Komerčné priestory
cena: 7,- €/m2
ID: LS-KP-16 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
V záhradách
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
157 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-16

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v RD v rezidenčnej štvrti v Bratislave-Staré Mesto., s úžitkovou plochou 115 + 45 m2 a 29 m2 terasou s výhľadom na Dunaj. Podkrovné priestory sú vybavené klimatizáciou, podlahy sú celoplošne pokryté kobercom. Priestory sú vo veľmi dobrom stave, bez dodatočných úprav, môžu sa využiť ako ateliér aj na galerijné účely. Okrem dlhodobého prenájmu je možné si ich prenajať aj na krátkodobé prezentácie. Cena 7 €/m2 + energie podľa osobnej spotreby.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...