Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Obchodné priestory na Kazanskej

Komerčné priestory
cena: 12,- €/mesiac
ID: MV020 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
Kazanská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
82 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV020

Ponúkame Vám na prenájom úplne nové obchodné priestory na najfrekventovanejšej ulici v Podunajských Biskupiciach. K dispozícií je 5 rôzne veľkých priestorov, od 73m2 až po 114m2. Každý obchod má vlastné sociálne zázemie- WC a kuchynku. Cena je 12 €/m2/mesiac+ energie+ DPH. Pri dlhodobejšom prenájme táto cena klesá! Voľné ihneď! Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory s výkladom v Bratislava II - m.č. Podunajské Biskupice, Úžitková plocha: 150m2. Priestor sa nachádza na prízemí s výkladom do ulice, dobre viditeľný z hlavnej cesty. Dá sa využiť ako obchod, prevádzka, showroom. Bezproblémové parkovanie priamo pred budovou. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná.

Cena 9,50 €/m2/mesiac vrátane energií.

Províziu neplatíte!!

9,50,- €/m2/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice, ul.Svornosti. Plocha: úžitková 23m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 2 s výťahom. Podlaha: plávajúca, parkety. Okná: plastové. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Cena 9 €/mesiac.

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory Bratislava-Podunajské Biskupice, ul. Svornosti. Malé kancelárie už od 20 m2 (20m2, 22m2, 32m2 a 45m2).

Budova leží na trase medzi Bratislavou a Šamorínom. Vďaka jej polohe ponúka veľa výhod, vrátane parkovacích boxov, rýchleho prístupu do centra, na ďialnicu D1.

Stav objektu: novostavba. Ostatné vybavenie: kuchyňa, klimatizácia, chladenie-kúrenie, trojité sklo, uzavreté chodby, bezplatné parkovanie v areáli, balkón, IT siete internet. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou.

Cena od  9€/m2/mesiac vrátane energií

Províziu neplatíte.

9,00,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom kompletne prerobené kancelárie v Podunajských Biskupiciach na Dvojkrížnej ulici. K dispozícii sú viaceré miestnosti s rozlohou od 12m2 do 46m2. Na každom poschodí sa nachádza spoločné WC a kuchynka, ktorá je vybavená mikrovlnkou i chladničkou. Jednotlivé chodby s kanceláriami sú od schodiska oddelené dverami s guľou a zabezpečené alarmom. K priestorom je možné si prenajať parkovanie. Cena 8 €/m2/mesiac miesto/rok vrátane služieb a energií + DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!

8,00,- €/m2/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory Bratislava-Podunajské Biskupice, ul. Svornosti. Malé kancelárie už od 20 m2 (20m2, 22m2, 32m2 a 45m2). Možnosť prenájmu celého poschodia (530m2). Budova leží na trase medzi Bratislavou a Šamorínom. Vďaka jej polohe ponúka veľa výhod, vrátane parkovacích boxov, rýchleho prístupu do centra, na ďialnicu D1.

Stav objektu: novostavba. Ostatné vybavenie: kuchyňa, klimatizácia, chladenie-kúrenie, trojité sklo, uzavreté chodby, bezplatné parkovanie v areáli, balkón, IT siete internet. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou.

Cena od 6,5 €/m2/mesiac vrátane energií

Províziu neplatíte.

6,50,- €/m2/mesiac
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...