Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Skladové priestory, hala, 485m2, Ivanka pri Dunaji

Komerčné priestory
cena: 3,- €/mesiac
ID: MS135 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Ivanka pri Dunaji
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
485 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MS135

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v Ivanke pri Dunaji. Ide o samostatnú skladovú halu o celkovej výmere 485m2. Nachádza sa v uzavretom areáli s vrátnicou a strážnou službou. Nevykurovaná, svetlá výška 5m. K dispozícii aj administratívny priestor. Prístup 24/7. Podlaha: betón.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: zmiešaná. 

Výhodná poloha: blízkosť diaľnice D1.

Cena: nájom:  2,50€/m2/mesiac. Energie: 8€ mes. Celková cena: 1320,50€.

Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...