Real estate
( nájdených 
429
 realít z celkom 429 )

Kancelárie v srdci hlavného mesta

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: MV021 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Námestie SNP
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
115 m2
ID inzerátu:
MV021

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Námestí SNP. K dispozícii je 115m2. Ide o štyri miestnosti s vlastným sociálnym zariadením a kuchynkou. Je možné prenajať si len časť z nich. Objekt je čiastočne zrekonštruovaný. K štandardom vybavenia patrí internet, klimatizácia či zabezpečenie alarmom. Najväčším pozitívom je vynikajúca dostupnosť mestskej hromadnej dopravy. 

Cena nájmu je 10 €/m2/mesiac + + 2,6 eura správa budovy + energie podľa reálnej spotreby.

Ceny sú uvedené bez DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...