Real estate
( nájdených 
682
 realít z celkom 682 )

Kancelárske priestory, aj malé výmery, 20m2, parkovanie, Podunajské Biskupice

Komerčné priestory
cena: 9,- €/mesiac
ID: LS-KP-47 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
ul.Svornosti
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
35 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-47

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s úžitkovou plochou 35 m2 v Bratislave-Podunajské Biskupice, ul.Svornosti. Nachádza sa na 3. poschodí  Podlaha: plávajúca, parkety. Okná: plastové. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Cena 9 €/mesiac.

Budova leží na trase medzi Bratislavou a Šamorínom. Vďaka jej polohe ponúka veľa výhod, vrátane parkovacích boxov, rýchleho prístupu do centra, na ďialnicu D1.

Stav objektu: novostavba. Ostatné vybavenie: kuchyňa, klimatizácia, chladenie-kúrenie, trojité sklo, uzavreté chodby, bezplatné parkovanie v areáli, balkón, IT siete internet. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou.

Cena od  9€/m2/mesiac vrátane energií


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...