Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Ponúkame na predaj pozemok v lukratívnej časti Bojnice na výstavbu rodinného domu, alebo chaty.

Pozemky
cena: 80,- €/m2
ID: AM6 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Bojnice
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
759 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
AM6

Ponúkame na predaj  stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu alebo chaty. Pozemok sa nachádza na konci novej obytnej zóny a je pripravený s kompletnými inžinierskymi sieťami, situované v tichej lokalite, s výbornou dostupnosťou do kúpeľov Bojnice. Výmera pozemky je  759 m2  


Maklér:

makler
Adriana Mihalíková
0907 776 625
mihalikova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6 7

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...