Real estate
( nájdených 
678
 realít z celkom 678 )

Novozrekonštruované kancelárie, aj malé výmery, 10m2, Galvaniho, parkovanie, dobrá dostupnosť

Komerčné priestory
cena: 140,- €/mesiac
ID: MS143 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Galvaniho
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
10 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MS143

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave II- Ružinov, Galvaniho ulica. K dispozícii aj menšie kancelárie (10m2, 20m2). Kancelária s výmerou 10,36m2 sa nachádza na 2. NP. trojpodlažnej polyfunkčnej budovy s výťahom, aj nákladným. Budova sa nachádza v stráženom areáli s dobrou dostupnosťou do mesta i  na diaľnicu D1. Kompletná rekonštrukcia: nové plastové okná, kazetové stropy, oddelené toalety na chodbe. Ostatné vybavenie: internet (Last Mile). Prístup do budovy 24/7. Zabezpečenie strážnou službou. Parkovanie: v areáli (20€/mes.) + Dph

Cena 140 €/mesiac + režijné náklady (1€/m2/mes) + DPH.

Províziu RK neplatíte!Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...