Real estate
( nájdených 
604
 realít z celkom 604 )

Kancelárie v administratívnej budove v Petržalke

Komerčné priestory
cena: dohodou
ID: MV022 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Panónska cesta
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
36 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV022

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Panónskej ceste, neďaleko OD Danubia. K dispozícií sú dve kancelárie, jedna o výmere 36m2 a druhá o výmere 32m2. Kancelárie sú štandardne vybavené plastovými oknami a parketami. Celá budova prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2005. Areál je chránený kamerovým systémom. Celá administratívna budova je zabezpečená alarmom s nepretržitou informačnou službou. Bonusom je poskytnutie tenisového kurtu, ktorý sa nachádza priamo v areáli. Cena dohodou. Províziu neplatíte. Voľné ihneď!


Maklér:

makler
Tomáš Pihík
0910368039
tomas.pihik-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...