Real estate
( nájdených 
601
 realít z celkom 601 )

Kancelárske priestory v Petržalke

Komerčné priestory
cena: 280,- €/mesiac
ID: MV024 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Bohrova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
24 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
MV024

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie na Bohrovej ulici v Petržalke, len pár metrov od hlavného diaľničného ťahu, vzdialené 1km od Aupark. Na prenájom sú rôzne veľké kancelárie. Na druhom poschodí sú k dispozícií kancelárie vo veľkosti 24m2 (280€/mesiac+ DPH) a 14m2 (160€/mesiac+ DPH). Na štvrtom poschodí je na prenájom zariadená kancelária s výmerou 23m2 (285€/mesiac+ DPH). Kancelárie sú štandardne vybavené (plastové okná, koberec, ústredné kúrenie, pripojenie na internet), na každom poschodí je sociálne zariadenie a kuchynka. Celá budova je zabezpečená alarmom. V okolí budovy je bezproblémové verejné parkovanie. Ako bonus môžete bezplatne využívať tenisový kurt v druhom areály spoločnosti na Panónskej ceste. Províziu neplatíte. Voľné ihneď!

 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...