Real estate
( nájdených 
672
 realít z celkom 672 )

Nadštandardný komplet zariadený 3-izbový byt v novostavbe, terasa,pivnica, parkovanie, Petržalka

Byty
cena: 1.000,- €/mesiac
ID: MSb32 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Lužná
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
92 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
4
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MSb32

Ponúkame Vám na prenájom luxusný 3.izbový byt v novostavbe v polyfunkčnom objekte Lužná, Bratislava V. začiatok Petržalky. Prevažná časť objektu je určená na bývanie. Ponúka nadštandardné jedno, troj a štvorizobové byty. Okrem bytov sa tu nachádzajú aj obchodné priestory (prvé nadzemné podlažie), nebytové priestory(druhé nadzemné podlažie) a garáže (3 podlažia). Objekt je od centra Bratislavy vzdialený cca. 15 min. chôdze, dobrá dostupnosť individuálnou i mestskou hromadnou dopravou. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, možnosti na oddych i šport (bezprostredná blízkosť hrádze či Sadu Janka Kráľa).

Trojizbový byt s výmerou 91,8 m2 a terasou o výmere 19,34 m2 sa nachádza na 4NP. Byty sa prenajímajú zariadené (sedačka, stolík, skrine, skrinky, kompletné vybavenie kuchyne), sú klimatizované, vo vysokom štandarde. 

Parkovanie: k dispozícii garáže alebo v dvojgaráže v suteréne bytového domu.

Kaucia vo výške dvojmesačného nájomného.

Cena: 1000€ vrátane energií. V cene nájmu je aj pivničná kobka (6m2)

K dispozícii ihneď. 


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...