Real estate
( nájdených 
604
 realít z celkom 604 )

Kancelárie v novostavbe, aj malé výmery, 15m2, 16m2, 17m2, Stará Vajnorská

Komerčné priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: MS148 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Stará Vajnorská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
16 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MS148

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave III-Nové Mesto, ul. Stará Vajnorská. K dispozícii malé kancelárie s výmerou 15m2, 16m2 alebo 17m2. Nachádzajú sa na 2. poschodí trojpodlažnej budovy (novostavba, 2007) s výťahom. Podlaha: koberce alebo dlažba. Možnosť prenájmu nábytku. Plastové okná, otvárateľné, vonkajšie elektrické žalúzie, kazetový strop. Na každom poschodí spoločná kuchynka a toalety. Ostatné vybavenie: internet (optika LAN za 22€/mes.), telefónna linka a klapka (6€/mes.).

Budova je vybavená alarmom a kamerovým systémom. Prístup do budovy 24/7.

Budova disponuje vlastným parkoviskom (33€/mes) + bezplatné klientské parkovanie

K dispozícii aj zasadačka pre 12-15 osôb.

Lokalita s dobrou dostupnosťou.

Cena: nájomné 7€/m2/mes. + energie 2,33€/m2/mes + Dph (pre platcov Dph)

Nájomník platí len za prenajatý priestor. Užívanie výťahu, schodiskového priestoru, upratovanie spoločných priestorov je bezplatné.

Nájomník neplatí províziu RK.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...