Real estate
( nájdených 
649
 realít z celkom 649 )

Obchodný priestor 55m2, Bosákova ul, Petržalka

Komerčné priestory
cena: 900,- €/mesiac
ID: LCbosakN Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Bosákova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
55 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LCbosakN

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor, Bratislava-Petržalka, Bosákova. Plocha: úžitková 55m2. Nachádza sa na prízemí, vstup z ulice, veľké výklady, dobrá vizibilita. Podlaha: dlažba. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Priestor nie je vhodný pre beauty služby ani gastro prevádzky. Cena 900 €/mesiac + energie + dph. Voľné ihneď.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom práve zrenovovaný obchodný priestor v polyfunkčnom dome vo výbornej lokalite, Bratislava-Petržalka, Šustekova. Plocha: úžitková 117m2. Veľké výklady a 2 vstupy z ulice. Podlaha: dubové parkety (budú prebrúsené a lakované). Vybavenie kuchyne: kuchynský kút s barom. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: vlastný kotol v dome. Zabezpečenie alarmom.  Možnosť všestranného využitia: administratíva, kaviareň, cukráreň, obchod, predajňa, salón krásy a iné.  Cena 1 100 €/mesiac + energie. Možnosť prenájmu spolu so skladom 38,85m2 za 336 Eur/mesiac (spolu 156m2 za 1436 Eur/mesiac). Voľný okamžite.

1 100,- €/mesiac
ID: LS-KP-18 Prenájom

Kancelárske priestory na dobrej adrese

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Petržalka, Zadunajska.  Priestory sa nachádzajú neďaleko Auparku a Incheby, dobrá dostupnosť z obchvatu (Einsteinova ulica). Priestory sú zariadené, tvoria ich 3 slnečné miestnosti z toho dve väčšie sú samostatné + malá kuchynka so serverovňou. Súčasťou ústredného kúrenia je reverzný systém, nechýbajú bezpečnostné dvere, klimatizácia, na spoločnej chodbe užívanej s ďalšími nájomníkmi sú bezpečnostné dvere a k spoločnému užívaniu pánske a dámske WC,  Plocha: úžitková 80m2. Nachádza sa na 1. poschodí, podlaha: plávajúca, okná: hliníkové. Požiadavka prenajímateľa je podpísanie exekučného reverzu, ako prevencia pre prípad neplnenia si finančných záväzkov zo strany nájomníka. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia, zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Cena 850 €/mesiac.  (cena bez DPH) + energie 280 €/mesiac. Prarkovanie v okolí,v neďalekom NC Billa, možnosť zakúpenia 2 parkovacích miest pred budovou, suma 100 €/mesiac.

850,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske/obchodné priestory v Bratislava V-Petržalka, Holíčska ul.. Plocha: úžitková 72m2. Priestor pozostáva z 3 kancelárií, chodby, skladu a chodby a toalety. Nachádza sa na prízemí s priamym vstupom zvonka. Priestor možno využiť na administratívne účely, ako obchod, sklad, menšiu prevádzku. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: elektrika, ústredné kúrenie, WC, studená a teplá voda. Ďalšie vybavenie:internet.

Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti Tesca, polikliny, dobrá dostupnosť autom aj MHD.

Cena 600 €/mesiac vrátane energií.

Províziu neplatíte!

600,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie na Bohrovej ulici v Petržalke, len pár metrov od hlavného diaľničného ťahu, vzdialené 1km od Aupark. Na prenájom sú rôzne veľké kancelárie. Na druhom poschodí sú k dispozícií kancelárie vo veľkosti 24m2 (280€/mesiac+ DPH) a 14m2 (160€/mesiac+ DPH). Na štvrtom poschodí je na prenájom zariadená kancelária s výmerou 23m2 (285€/mesiac+ DPH). Kancelárie sú štandardne vybavené (plastové okná, koberec, ústredné kúrenie, pripojenie na internet), na každom poschodí je sociálne zariadenie a kuchynka. Celá budova je zabezpečená alarmom. V okolí budovy je bezproblémové verejné parkovanie. Ako bonus môžete bezplatne využívať tenisový kurt v druhom areály spoločnosti na Panónskej ceste. Províziu neplatíte. Voľné ihneď!

 

280,- €/mesiac
1


O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...