Real estate
( nájdených 
649
 realít z celkom 649 )

Obchodno-administratívny priestor, 97m2, Staré Mesto

Komerčné priestory
cena: 100.000,- €
ID: LC2442N Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Drotárska cesta
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
97 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LC2442N

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor, Bratislava-Staré Mesto, Drotárska cesta. Plocha: úžitková 97m2. Nachádza sa na prízemí bytového domu, sčasti polosuterén. Pozostáva z 3 miestností + zázemie. Stav objektu: novostavba 2002, momentálne po rekonštrukcii. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: vlastný kotol. Zabezpečenie alarmom, mreža na presklených dverách. Otvárateľné okná, plávajúca podlaha. Bezproblémové parkovanie pri dome. Cena 100 000 € + DPH. 

K cene bude pripočítaná provízia RK 2.000  


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu  alebo po prípade skladové priestory v priemyselnej zóne v meste Topoľčany na  Dopravnej ulici . Objekt je postavený z pálenej tehly a má možnosť rôzne využitie , či na výrobu alebo sklad. Rozloha haly  je cca 300 m2 . Pozemok je k nej o rozlohe 1611 m2 vrátane haly . Hala má kúrenie na pevné palivo , novú elektriku , novú nakladaciu bránu . Má 3 miestnosti , je tu i kúpeľňa s wc a sprchovacím kútom .  Plocha: úžitková 300m2, podlahová 300m2, zastavaná 300m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1. Podlaha: betón. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (400V). V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa.

250 000,- €

Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor, Bratislava-Staré Mesto, Šancová. Plocha: úžitková 63m2. Nachádza sa na prízemí. Vstup z ulice aj z dvora. Pozostáva z 2 miestností a zázemia, miestnosti sú oddelené priečkou, ktorá sa  dá  zrušiť. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia 2010 vrátane rozvodov vody a elektriny. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: nová kotolňa v dome. Zabezpečenie alarmom, elektrické mreže z ulice, umelecké kovanie na okne. Vysoké stropy. Priestor je vedený ako nebytový aj bytový, možnosť trvalého pobytu. Pozemok vysporiadaný. Vlastník - súkromná osoba. Parkovanie pred domom aj za domom. Cena 149 000 € vrátane provízie RK.

149 000,- €
ID: DZbufetduch Predaj

Bufet na Duchonke - s pozemkom

Ponúkam na predaj bufet v rekreačnej oblasti Duchonka. Bufet - dvojbunka-  s betonovou terasou leží na rovinatom pozemku o rozlohe 339m2. Pozemok je oploteny. Plechové bufety majú podlahu, nachádzajú sa tu sprchy, 2xWC, chladničky 2x, mrazák 1x, výčap 1x a pípa 3x .Konštrukcia objektu: skeletová. Neupravená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), kanalizácia. Cena 27 000 €

27 000,- €

Budova vo výmere 408 m2 – zastavané plochy a nádvoria, Užitkova plocha vo výmere 1140 m2. Má tri poschodia, po čiastočnej rekonštrukcií , vymenené plastové okná, dvere, nová strecha, elektroinštalácia, príprava na 18 bytových jednotiek s balkónmi, s vlastným parkoviskom , plánované sú detské preliezky , záhradne grilovanie. Budovu je možné využiť aj na iné komerčné účely ako napr. kancelárske priestory, výrobu, sklady a pod. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody. Cena dohodou .

cena dohodou
1


O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...