Real estate
( nájdených 
651
 realít z celkom 651 )

Priestor vhodný pre masáže alebo pedikúru

Komerčné priestory
cena: 230,- €/mesiac
ID: LS-KP-17 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hospodárska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
12 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-17

Ponúkame Vám na prenájom v Trnave, Hospodárskej ulici priestor s úžitkovou plochou 12m2.Vhodný je  pre vykonávanie masáží prípadne pedikúru. Súčasťou je aj hygienické zázemie. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Kúrenie: centrálne. Dláždená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Výhody: blízka dostupnosť do centra mesta a k hlavnej pošte, v susedstve časovo obmedzené bezplatné parkovanie pri nákupnom centre Billa, bezplatné parkovanie v areály do 18.00 h., limitované parkovacie státia nie sú vyhradené. Cena 230 €/mesiac.

 


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...