Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Priestor vhodný pre masáže alebo pedikúru

Komerčné priestory
cena: 230,- €/mesiac
ID: LS-KP-17 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hospodárska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
12 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-17

Ponúkame Vám na prenájom v Trnave, Hospodárskej ulici priestor s úžitkovou plochou 12m2.Vhodný je  pre vykonávanie masáží prípadne pedikúru. Súčasťou je aj hygienické zázemie. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Kúrenie: centrálne. Dláždená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Výhody: blízka dostupnosť do centra mesta a k hlavnej pošte, v susedstve časovo obmedzené bezplatné parkovanie pri nákupnom centre Billa, bezplatné parkovanie v areály do 18.00 h., limitované parkovacie státia nie sú vyhradené. Cena 230 €/mesiac.

 


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom sklad v Trnave na Skladovej ulici. Vonkajšia plocha skladu 324m2, zastavaná plocha 365m2. Sedlová strecha je z oceľovej konštrukcie, krytina trapézový plech (bez zateplenia), výška v sedle 5,58 m, obvodové steny murované z DT 25, podlaha: vyspádovaný pancierový betón tesnené HD fóliou. Stav objektu: pôvodný stav. Areál je oplotený DT tvárnicami, vstup do neho bránou elektricky ovládaným na diaľku Zabezpečenie bezpečnostné kamera sygnalizačný systém,možnosť stráženia strážnymi psami. Vlastná studňa je umiestnená vo vnútri objektu v samostatnej miestnosti, ďalší priestor, cca 3 x 3 m, je vhodný na sklad s náradím alebo kanceláriu. Sklad nie je vykurovaný, nemá WC (odporúča sa prenájom TOI TOI), inštalovaná je mikrovlnka na internet, po dohovore s prenajímateľom je možnosť pripojenia na internet cez wifi. Náklady na elektriku sú podľa vlastného elektromeru. Priestor skladu spĺňa parametre na dočasné skladovanie 800 ton nebezpečných látok. Ku skladu je priama dostupnosť zo severného obchvatu Trnavy cca 1 km. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230V). Cena 2 500 €/mesiac je udávaná bez DPH a platby za energie.

2 500,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom v Trnave na Pekárskej 23 v polyfunkčnom objekte BELVEDÉR SK exkluzívny obchodný priestor s dvoma samostatnými vstupmi od ulice. Vybavený je rekuperáciou, klimatizáciou, alarmom, požiarnym i kamerovým systémom. Úžitkovú plochu 114m2 možno podľa potreby upraviť na dva samostatné 54 m2 a 60 m2 priestory. Dispozičné úpravy podľa želania zabezpečí prenajímateľ.  Podlaha je dlažbová, veľkoplošné okná a dvere sú plastové. Dánske a pánske WC a WC pre imobilné osoby sú spolu s kuchynkou spoločné pre celé prízemie. Priestor je vyhrievaný ÚK, ďalšie vybavenie: klimatizácia, prípojka na internet. Plyn sa rozpočítava podľa m2 prenajatej plochy, prístup do objektu: pondelok - sobota: 7.00 - 20.00 h. Výhody: priestor v centre mesta ponúka vysoký úžitkový štandard, k dispozícii je 1 parkovacie miesto v suteréne za 50,- € (bez DPH) na mesiac.  Cena nájomného a služby: 114 m2: 1 504 €/mesiac. Pri delení priestoru na: 54 m2 - 712,80 € (bez DPH) a 60 m2 - 792,- € (bez DPH). Klient si môže v budove zariadiť sídlo firmy bez poplatku.

1 505,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom v Trnave na Pekárskej 23 exkluzívny obchodný priestor na prízemí polyfunkčného objektu BELVEDÉR SK. Vybavený je rekuperáciou, klimatizáciou, alarmom, požiarnym i kamerovým systémom. Úžitkovú plochu 82 m2 možno podľa potreby., súčasťou priestoru je miestnosť vhodnú ako sklad, alebo šatník Dispozičné úpravy podľa želania zabezpečí prenajímateľ.  Podlaha je dlažbová, veľkoplošné okná a dvere sú plastové. Dánske a pánske WC a WC pre imobilné osoby sú spolu s kuchynkou spoločné pre celé prízemie. Priestor je vyhrievaný ÚK, ďalšie vybavenie: klimatizácia, prípojka na internet. Plyn sa rozpočítava podľa m2 prenajatej plochy, prístup do objektu: pondelok - sobota: 7.00 - 20.00 h. Výhody: priestor v centre mesta ponúka vysoký úžitkový štandard, k dispozícii je 1 parkovacie miesto v suteréne za 50,- € (bez DPH) na mesiac.  Cena nájomného a služby:1082,40 € (bez DPH). Klient si môže v budove zariadiť sídlo firmy bez poplatku.

1 082,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom administratívne a kancelárske priestory Trnave, Pekárska. Plocha: úžitková 50m2 + 20m2 terasa. Nachádza sa na prvom poschodí. Podlaha: plávajúca. Štrukturovaná kabeláž. Okná: plastové. Vybavenie: toaleta.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia (2016). Zabezpečenie alarmom, videovrátnik. Províziu neplatíte! Cena 450 €/mesiac vrátane parkovacieho miesta a internetu + elektircká energia.

450,- €/mesiac
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...