Samostatný kancelársky celok so ZARIADENÍM, Grösslingova ul. - Bratislava-Staré Mesto
Real estate
( nájdených 
672
 realít z celkom 672 )

Samostatný kancelársky celok so ZARIADENÍM, Grösslingova ul.

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LC6464640 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Grösslingova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
142 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LC6464640

Ponúkame Vám na prenájom ZARIADENÝ samostatný administratívny celok, Bratislava-Staré Mesto, Grösslingova. Plocha: úžitková 142m2. (prípadne po dohode až 200m2). Nachádza sa na 5. poschodí z 5 s výťahom. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Priestor pozostáva z 2 samostatných miestností, veľkého open-spacu, recepcie, zasadačky, toalety M/Ž, kuchynky. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Možnosť rezervácie 3 parkovacích boxov pre budovou (130,-Eur/mesiac/box). Cena 10 €/m2/mesiac + 4 €/m2/mesiac (služby a energie) + dph. Celková cena za priestor je 1.988,- Eur/mesiac + dph.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...