Real estate
( nájdených 
650
 realít z celkom 650 )

Pozemok na výstavbu RD

Pozemky
cena: 33,- €/m2
ID: KN001 Predaj

Kraj:
Prešovský kraj
Okres:
Prešov
Obec:
Veľký Šariš
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1534 m2
Vodovod:
na pozemku
Elektrina:
na pozemku
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
na pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
KN001

Ponúkame Vám na predaj pozemok - orná pôda Veľký Šariš časť Kanaš. Plocha: pozemku 1534 m2. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, tiché prostredie, zastávka autobusu, turistika. Cena 33 €/m2.


Maklér:

makler
Pavol Ištvan
0907689474
istvan-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...