Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Kancelárske priestory na Tomášikovej

Komerčné priestory
cena: 12,- €/m2/mesiac
ID: MV028 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Tomášikova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
200 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV028

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v Ružinove na Tomášikovej ulici. K dispozícií je celé podlažie veľké 200m2. Nachádza sa tu vlastná kuchynka i oddelené sociálne zariadenie. Na každom podlaží je čítačka kariet na vstupy. Objekt je kompletne zrekonštruovaný. Okná sú hliníkové, odhlučnené, na zemi sú položené koberce. Ostatné vybavenie: centrálne kúrenie, internet, klimatizácia, výťah, alarm. Cena 11,50 €/m2/mesiac+ energie a služby+ DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...