Real estate
( nájdených 
593
 realít z celkom 593 )

Kancelárske priestory v súkromí, 130m2 + dva balkóny, Nové Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: MS155 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Ľubochnianska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
130 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MS155

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v súkromí v Bratislave III-Nové Mesto, Ľubochnianska ul. Výmera: 130m2 s možnosťou rozšíriť priestor o ďalších 50m2. Priestory sa nachádzajú v podkroví rodinného domu so samostatným vstupom. Jedná sa o 4 kancelárie, z toho dve priechodné + zázemie (veľká kuchyňa, kúpeľňa s vaňou) + 2 veľké balkóny. V jednej z miestností funkčný krb. Priestory prešli rekonštrukciou: nové parkety, vymenené okná, zateplenie. Podlaha: parkety, dlažba. Ostatné vybavenie: internet (optický kábel), klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Prístup 24/7. Výhody: tiché prostredie.

Cena 6 €/m2/mesiac + energie podľa reálnej spotreby (samostatné merače elektriny)

Voľné 8/2018. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...