Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Polyfunkčný objekt v Rači

Komerčné objekty
cena: 350.000,- €
ID: MV030 Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Rača
Ulica:
Rustaveliho
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
630 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MV030

Ponúkame Vám na predaj jednopodlažnú budovu uprostred sídliska v Rači. Úžitková plocha je 630m2, s pozemkom je to 830m2. K budove prislúcha celkom 7 parkovacích miest. Objekt je po čiastočnej rekonštrukcii a jeho konštrukcia je tehlová. Má vlastné kúrenie (plyn), taktiež vlastné prípojky na vodu a elektrinu, dva samostatné vchody i klimatizáciu. Budova je bez ťarchy. Najväčšou výhodou tejto lokality je vysoká občianska vybavenosť a výborná dostupnosť MHD, preto je z hľadiska stratégie vhodné budovu využiť na gastro prevádzku, predajňu, výrobňu a iné. Cena je 350 000 €. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...