Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Sklad/výrobňa v Ružinove

Komerčné objekty
cena: 1,- €/m2/mesiac
ID: MV031 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Domkárska
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
180 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV031

Ponúkame Vám na prenájom oplotenú skladovaciu plochu v Ružinove na Domkárskej ulici. Rozloha pozemku je 2400m2. Pozemok sa nachádza pri hlavnej ceste od výjazdu na diaľnicu. Ideálny je na logistiku a skladovanie. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete- vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Cena je 1 €/m2/mesiac. Na pozemku sa nachádza montovaná budova z unimo buniek, ktorá je taktiež vhodná na skladovanie, respektíve ako výrobňa. Cena za skladovacie jednotky malé 16 x 11 m2 je 70 eur/mes a skladovacie jednotky väčšie  12x 15 m2 je 90 eur/mes. K cene sa nebude pripočítavať DPH. V cene je zahrnutá cena za osvetlenie, ostatné energie nie. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!

 

 


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...