Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

Predaj Obchodného priestoru v Petržalke

Komerčné priestory
cena: 109.000,- €
ID: MV032 Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Haanova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
92 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
MV032

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor na začiatku bratislavskej Petržalky na Haanovej ulici. Nachádza sa na prízemí a je veľký 92m2. Pozostáva zo vstupnej predsiene, 1 väčšej a 3 menších miestností,z WC, kúpeľne a samostatnej miestnosti so sprchovacím kútom. Podlaha je plávajúca, okná sú plastové, kúrenie zabezpečuje vlastná kotolňa v bytovom dome. Mesačné náklady za služby a energie sú okolo 100€. Cena je 109 000 € vrátane provízie pre RK.


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...