Real estate
( nájdených 
649
 realít z celkom 649 )

Budova na rôzne účely Topoľčany

Komerčné objekty
cena: 71.000,- €
ID: LGkpvych Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
P. O. Hviezdoslava
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
74 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LGkpvych

Ponúkame Vám na predaj objekt v meste Topoľčany na P.O.Hviezdoslava . Jedná sa o objekt s podlahovou plochou  90m2 .Vstup do budovy je z dvoch strán , samostatné sociálne zariadenie ,  kúrenie je plynové ústredné  . Objekt je momentálne využívaný ako ambulancia , je možné si tam vybudovať i bytovú jednotku , kaviareň , prípadne podľa potrieb a konzultácie i niečo iné . Nieje problém s parkovaním ako i s lokalitou kedže je to umiestnené na sídlisku . Je tu i klimatizácia . Strecha je nová robená v roku 2016 .  Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 71 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...