Real estate
( nájdených 
687
 realít z celkom 687 )

Pozemok pre rodinné domy

Pozemky
cena: 60.000,- €
ID: AL1844 Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Senec
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
976 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
AL1844

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Senec. Pozemok sa nachádza na hranici Senca a Veľkého Bielu. Plocha: pozemku 976m2. Rovinatý pozemok. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Výhody: slnečný. Cena 60 000 €


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...