Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Kancelársky celok, openspace, 270m2 v centre mesta, parkovanie

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: MS157 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
270 m2
ID inzerátu:
MS157

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Bratislavy-Staré Mesto. Plocha: úžitková 270m2. Priestor sa nachádza 5. poschodí zo 7 s výťahom. Je koncipovaný ako openspace (+ rokovacie miestnosti) a zázemie (toalety, sprcha, samostatná kuchynka). Priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou (nové podlahy, kuchynka). Budova je klimatizovaná s vybudovanou štruktúrovanou kabelážou. Zabezpečenie: kamerový systém, 24hod.strážna služba, vstup na čipové karty. Prístup: 24/7. Parkovanie: garážové státie v podzemných podlažiach, vstup do garáže na čipové karty.

Cena: 10€/m2/mes. + energie 2€/m2/mes.

K dispozícii ihneď. Províziu nájomca neplatí.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...