Real estate
( nájdených 
689
 realít z celkom 689 )

Samostatná časť domu 60m2 na kancelárske účely, pri Apolle

Komerčné priestory
cena: 360,- €/mesiac
ID: LS-KP-19 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Hontianska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
60 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-19

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Ružinov- Nivy časť domu o veľkosti 60m2 na kancelárske využitie. Priestor sa nachádza v suteréne domu, vybavený je samostatnou toaletou a s umývadlom kuchynkou a troch miestností. Samostatný vstup (spolu s ďalším priestorom). Okná sú plastové a orientované na západnú stranu smerom do ulice. Súčasťou vybavenia sú internetové prípojky. Kúrenie je ústredné, parkovanie pri dome a v blízkom okolí. Priestory v tichej ulici sa ponúkajú nezariadené. Cena 360 €/mesiac + energie (elektrika plyn). Voľný ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...