Real estate
( nájdených 
687
 realít z celkom 687 )

Samostatná časť domu na kancelárske účeky

Komerčné priestory
cena: 460,- €/mesiac
ID: LS-KP-19 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Hontianska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
60 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-19

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Staré Mesto, Nivy časť domu na kancelárske využitie dva priestory, oba s úžitkovou plochou 60m2. Priestor na prvom nadzemnom podlaží pozostáva z vlastnej uzamykateľnej vstupnej chodby, kuchynského kúta a samostatným WC s umývadlom a dvoch medzi sebou prepojených miestnosti. Druhý nájomný priestor sa nachádza v suteréne domu, vybavený je samostatnou toaletou a s umývadlom kuchynkou a troch miestností. Svetlo sem preniká prízemnými oknami Oba majú spoločný vstup a sú spojené schodiskom. Možno ich prenajať samostatne i spoločne. Všetky okná sú plastové a orientované na západnú stranu smerom do ulice. Súčasťou výbavy sú internetové prípojky na oboch podlažiach. Kúrenie je ústredné, parkovanie pri dome a v blízkom okolí. Priestory v tichej ulici sa ponúkajú nezariadené. 1. NP je za cenu 460,- €/mesiac a na 1 PP 360 €/mesiac. (pozn. ceny sú konečné teda bez DPH) + energie (elektrika plyn).


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...