Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

Samostatná časť domu na kancelárske účeky

Komerčné priestory
cena: 460,- €/mesiac
ID: LS-KP-19 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Zvolenská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
60 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-19

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Staré Mesto, Nivy časť domu na kancelárske využitie dva priestory s úžitkovou plochou 60m2. jeden sa nachádza sa na poschodí, priestor pozostáva zo vstupu s kuchynským kútom a samostatným WC s umývadlom, druhý v suteréne so samostatnou toaletou a s umývadlom. Oba majú spoločný vstup a sú spojené schodiskom. Možno ich prenajať samostatne i spoločne. Plastové okná sú orientované na západnú stranu do ulice. Súčasťou výbavy je internetová prípojka na oboch podlažiach. Kúrenie je ústredné, parkovanie pri dome a v blízkom okolí. Priestory sa ponúkajú nezariadené. Oba sú v ponuke spolu i samostatne. Každý z nich za cenu 460 €/mesiac.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...