Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

Kancelársky priestor v Trnave na Hospodárskej ulici

Komerčné priestory
cena: 7,- €/mesiac
ID: LS-KP-20 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hospodárska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
26 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-20

Ponúkame Vám na prenájom v Trnave, Hospodárskej ulici nezariadený kancelársky priestor veľký 26 m2 na 1 NP. Voľný môže byť okamžite po dohovore s jeho súčasnou nájomníčkou. Dobrá dostupnosť, parkovanie je možné pred nákupným centrom Billa, v blízkosti je autobusová zástavka i mestské centrum. Cena za m2 / 6,90 €/mesiac + 1,50 €/mesiac energie je uvedená je bez DPH.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...