Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Priestor vhodný pre kanceláriu i záujmové aktivity

Komerčné priestory
cena: 6,- €/mesiac
ID: LS-KP-20 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hospodárska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
45 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-20

Ponúkame Vám na prenájom v Trnave, Hospodárskej ulici priestor na rôzne formy využitia. Plocha: úžitková 45m2. Nachádza sa na 1. poschodí. Dobrá dostupnosť, parkovanie je možné pred nákupným centrom Billa, v blízkosti je autobusová zástavka i mestské centrum. Cena za 1 m2 / 5,90 €/mesiac, (cena je uvedená bez DPH  a energie).


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...