Real estate
( nájdených 
687
 realít z celkom 687 )

Kancelárske priestory v dobrej lokalite

Komerčné priestory
cena: 935,- €/mesiac
ID: LS-KP-21 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
85 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-21

Ponúkame kancelárske priestory na Zelinárskej ulici o rozlohe 85 m² na prvom poschodí. Pozostáva z 1 zasadačky, 1 miestnosti vhodnej ako sekretárska kancelária  s kuchynkou a 3 kancelárskych priestorov (2 menšie cca 9 m2 a 1 väčšia cca 14 m2). Tri miestnosti sú vybavené klimatizáciou. K dispozícii je optická internetová prípojka, miestny internet je zdarma. Budova je monitorovaná kamerovým systémom po 22.00 h sa budova automaticky zakóduje, každý jedinec obdrží vlastný kód na dekódovanie. Vstup do priestorov je zabezpečený bezpečnostnými dverami a WC. Cena 935 €/mesiac bez DPH a elektriky. K dispozícii sú max. 2 parkovacie miesta. Poplatok za 1 box je 40,- eur/mesiac.

V ponuke je aji jeden samostatný kamcelársky priestor o rozlohe 20 m2, cena za m2/11,- €/mesiac, bez DPH a elektriky


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...