Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

Na predaj Rodinný dom v obci Veľké Kršteňany.

Domy a vily
cena: 54.000,- €
ID: PM 1155 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Veľké Kršteňany
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
1304 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
PM 1155

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Veľké Kršteňany. V dome prešla rekonštrukcia, plastové okná, nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, plávajúce podlahy, dlažba v kúpeľni so sprchovým kútom, obývacia izba v ktorej sa nachádza krb je prepojená s kuchyňou a jedálenským kútikom, Strecha sedlová so škrídlou. Vykurovanie je zabezpečené na pevné palivo. Na pozemku je garáž. TREBA VIDIET.


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...