Real estate
( nájdených 
588
 realít z celkom 588 )

Na predaj murovaný stánok 18,5m2 - Nové Mesto (pri Poluse)

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: dohodou
ID: LC2535stanok Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
19 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LC2535stanok

Ponúkame Vám na predaj murovaný stánok (budova obchodu a služieb), Bratislava-Nové Mesto. Plocha: úžitková 18,43m2. Stav objektu: priebežné úpravy podľa účelu podnikania. Konštrukcia objektu: pórobetón. Asfaltová prístupová cesta. Elektrina, vodovod, odpad - trativod.  Bližšie info o cene u makléra.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...