Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Na prenájom administratívny priestor 42 m2- v centre Levíc

Komerčné priestory
cena: 250,- €/mesiac
ID: JD4 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Levice
Obec:
Levice
Ulica:
Holubyho
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
projekt
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
42 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
JD4

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor v centre  Levíc. Plocha: úžitková 42m2. Nachádza sa na 2. poschodí. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: projekt. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody. Voľný okamžite, províziu neplatíte.

Cena 250 €/mesiac + 50 €/mesiac preddavky na služby a energie/.

0915 795 416

Mgr. Jana Ďurčová


Maklér:

makler
Mgr. Jana Ďurčová
0915795416
durcova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...