Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Už posledný obchodný priestor 22 m2 v centre Levíc na prenájom

Komerčné priestory
cena: 140,- €/mesiac
ID: JD7 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Levice
Obec:
Levice
Ulica:
Holubyho
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
projekt
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
22 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
JD7

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v centre Levíc, Holubyho ul. s  úžitkovou  plochou 22m2. Nachádza sa na 2. poschodí. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu:nadstavba nad polyfunkčnou budovou. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Verejné parkovanie.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Voľný ihneď. Províziu neplatíte!

Cena 140 €/mesiac+ preddavky na služby a energie 40 €/mesiac.

Jana

0915 795 416


Maklér:

makler
Mgr. Jana Ďurčová
0915795416
durcova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...