Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Na prenájom komerčné priestory 128,34m2 v centre Levíc

Komerčné priestory
cena: 960,- €/mesiac
ID: JD9 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Levice
Obec:
Levice
Ulica:
Holubyho
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
projekt
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
183 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
JD9

Ponúkame Vám na prenájom 4 komerčné priestory  s viacerými  možnosťami využitia na 2.podlaží(nadstavba) polyfunkčnej budovy v centre Levíc, Holubyho ul. č.5 Úžitková plocha: 128,34 m2. Každý priestor má samostatný vchod. Vo všetkých miestnostiach je plávajúca podlaha a plastové okná. Na spojovacej chodbe sociálne zariadenia M/Ž. Stav objektu:nadstavba.  Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Parkovanie na verejnom mieste. Priestory sú voľné okamžite, províziu neplatíte!

 

Cena 780€/mesiac + preddavky na služby a energie 180€/mesiac.  

Spolu:  960 EUR/mesiac

0915 795 416

Mgr. Jana Ďurčová

realitný maklér

 


Maklér:

makler
Mgr. Jana Ďurčová
0915795416
durcova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...