Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

Kancelária v novostavbe v lokalite Ružinov

Komerčné priestory
cena: 900,- €/mesiac
ID: LS-KP-23 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Trnavská cesta
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
84 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-23

Ponúkame na prenájom na Trnavskej ulici (mestská časť Bratislava-Ružinov) v novostavbe moderné kancelárske priestory s úžitkovou plochou 84m2. Nachádzajú sa na 2. poschodí s výťahom. Súčasťou jednej "bunky" sú dve kancelárie, kuchynský a sprchovací kút, samostatné WC. pri samostatnej kancelárii je kuchynka a toaleta na spoločnej chodbe. Pochôdznu plochu pokrýva plávajúca podlaha, tepelnú pohodu zabezpečujú plastové okná, centrálne kúrenie a klimatizácia. V kancelárii je k dispozícii: telefón, káblová televízia, internet. Objekt, zabezpečuje strážna služba. Cena nájmu jedného priestoru  je 900, €/mesiac + energie bez DPH.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...