Real estate
( nájdených 
680
 realít z celkom 680 )

Trojizbový byt v novostavbe

Byty
cena: 65.000,- €
ID: LS-Byt-02 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Zeleneč
Ulica:
Nezabudkova
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
80 m2
Stav objektu:
novostavba
Balkón:
áno
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-Byt-02

Ponúkame v Zelenči neďaleko Trnavy na predaj 3 izbový byt v novostavbe s výbornou dostupnosťou na diaľnicu s úžitkovou plochou 80m2 za vynikajúcu cenu 70.380 Eur. Súčasťou bytu je 1 balkón a 1 lodžia, predáva sa aj so zariadením. Upozornenie: Byt je vo vlastníctve obce + splátka spoluvlastníka bola cca 65 000 € v hotovosti, potom prechádza na nového vlastníka. Mesačná splátka je cca 145 €  na ešte  19 rokov - garantovaný 1 % úrok je na celu dĺžku splatnosti bytu. Energie sú cca 100 € mesačne.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...