Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

Pozemok Kuzmice - výstavba viacerých rodinných domov

Pozemky
cena: 52.000,- €
ID: dzpozemkuzmice Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Kuzmice
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2342 m2
Vodovod:
na pozemku
Elektrina:
na pozemku
Plyn:
na pozemku
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzpozemkuzmice

Ponúkam na predaj pozemok vhodný pre výstavbu 2 - 3 rodinných domov v obci Kuzmice pri Topoľčanoch, Jedná sa o rovinatý pozemok so šírkou od cca 20-26m a dĺžkou 97-103m.  Plocha: pozemku 2342m2. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Cena 52 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...