Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Na predaj pozemok 3800m2, Skalica

Pozemky
cena: 132.000,- €
ID: JSCH003 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Skalica
Obec:
Skalica
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
3800 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
pri pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
JSCH003

Ponúkame Vám na predaj pozemok - vinice,  Skalica. Plocha: pozemku 3800m2. Mierne svahovitý pozemok. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Prípojky su dimenzované na dve bytové jednotky. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Pozemok má jednu funkčnú studňu s čerpadlom. Pozemok je v susedstve a je čiastočne oplotený. Na pozemok bola vypracovaná štúdia vinohradníckeho domu, možnosť vybudovania penziónu.

Bez tiarch, 1 vlastník. Cena 132.000,-Eur vrátane provízie RK.


Maklér:

makler
Jana Schillerova
0908711887
schillerova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...