Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

Administratívny priestor 156m2, Šustekova ul., Petržalka

Komerčné priestory
cena: 1.400,- €/mesiac
ID: LC24002npPn Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Šustekova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
156 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LC24002npPn

Ponúkame Vám na prenájom práve zrenovovaný  nebytový priestor v polyfunkčnom dome vo výbornej lokalite, Bratislava-Petržalka, Šustekova.  Využitie: kancelársky priestor, pobočka banky/poisťovne, interiérové štúdio, architektonická kancelária, ateliér,a pod. Plocha: úžitková 156m2. Veľké výklady a 2 vstupy z ulice. Priestor je parapetne podsvieteny Podlaha: dubové parkety (brúsené, lakované). Vybavenie kuchyne: kuchynský kút s barom. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: vlastný kotol v dome. Zabezpečenie systémom JABLOTRON.  Správa domu zabezpečuje úpravu zelene, odpratanie snehu, Moznosť umiestnenia reklamnej plochy pod časovým LED osvetlením nad výkladnými oknami a možnosť reklamného polepu na výkladové okná. Cena 1 400 €/mesiac + služby a energie. Administratívno - obchodný priestor 117m2 a sklad 38,85m2. Voľný okamžite.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...