Real estate
( nájdených 
661
 realít z celkom 661 )

Nadštandardné kancelárske priestory, 30m2, parkovanie zdarma, Ružinov

Komerčné priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: LC203445Nk Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Strojnícka
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
30 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LC203445Nk

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Bratislava-Ružinov, na Strojníckej ulici. Plocha: úžitková 30 m2 na 2.poschodí trojpodlažnej budovy, bez výťahu.  Vstup cez spoločný vchod. Podlaha: dlažba, koberce. Okná: plastové. Toalety M/Ž. Kuchynský kút. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Priestor sa ponúka nezariadený, okná sú otvárateľné, štrukturovaná kabeláž, prístup 24/7, internet, klimatizácia, zabezpečenie alarmom. Výborná občianska vybavenosť v okolí, vynikajúce napojenie na obchvat. Parkovanie v areáli budovy - 1parkovacie miesto v cene, parkovanie možné aj pred budovou. Možnosť využitia altánku. Cena 7 €/m2/mesiac + služby a energie 2,5 €/m2/mesiac + DPH.

PROVÍZIU NEPLATÍTE!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...