Real estate
( nájdených 
633
 realít z celkom 633 )

Kancelárske priestory pre náročného klienta s výbornou dostupnosťou na obchvat, 30m2, parkovanie zdarma, Ružinov

Komerčné priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: LC203445Nk Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Strojnícka
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
30 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LC203445Nk

Ponúkame na prenájom kanceláriu v trojpodlažnej administratívnej budove na Strojníckej ulici – Ružinov. Kancelária (1x30m2) sa nachádza na 2NP. Budova je z tehlového muriva + tepelná izolácia, podlahy: dlažba a koberce, kancelárie sú vybavené klimatizačnými jednotkami TOSHIBA, vykurovanie plynovým kondenzačným kotlom. Na každom podlaží samostatné toalety pre dámy a pánov, kuchynka, PC – siete, optický internet, zabezpečovací systém, samostatné meranie el. energie. Objekt chránený kamerovým systémom, bezproblémové parkovanie na parkovisku s el. bránou, v tesnej blízkosti parkovanie neobmedzené. Ku prenajímanej ploche prislúcha jedno parkovacie miesto v areály. Výborná dostupnosť na diaľničný obchvat a MHD, stravovanie v blízkosti. V areály sa nachádza altánok pre príjemné posedenie, alebo teambuilding.

Cena: 7,5 EUR/m2/mesiac + 2,5 EUR/m2/mesiac (energie a služby) + DPH, parkovanie v cene. Možnosť prenájmu: ihneď. PROVÍZIU NEPLATÍTE!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...