Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

Priestranný dvojizbový byt v novostavbe v Dunajskej Lužnej

Byty
cena: 530,- €/mesiac
ID: LS-PB-30 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Dunajská Lužná
Ulica:
Jánošíková
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
70 m2
Stav objektu:
neuvedené
Na poschodí:
3
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-PB-30

Ponúkame  na prenájom priestranný dvojizbový  70 m2  2 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Lužnej. Nachádza sa na 3/3 poschodí. Pozostáva zo vstupnej predsiene, kúpeľne s toaletou, priestrannej miestnosti v ktorej je kuchyňa spojená s obývačkovou zónou, spálne a samostatného šatníka. Súčasťou bytu je balkón. Parkovanie je bezproblémové priamo pri dome. V obci je kompletná občianska vybavenosť:  pošta, zdravotnícke zariadenie, materská škola, základná škola, základná umelecká škola, pizzeria, pohostinstvo, kaderníctvo, kozmetika, obchody, čistiareň, obecná polícia, futbalový štadión a tenisové kurty. Cena 530,- €/mesiac.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...