Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Predajný priestor s celopreskleným priečelým od ulice

Komerčné priestory
cena: 13,- €/m2/mesiac
ID: LS-OP-56 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Nová Rožňavská ulica
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
46 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-OP-56

Ponúkame na prenájom Bratislava-Nové Mesto, Nová Rožňavská ulica predajný priestor s úžitkovou plochou 46,16m2 rozdelenou na predajnú časť o rozmere 30,54 a miestnosť veľkú 15,62 s umývadlom, vhodnú ako skladový priestor i kanceláriu. Vstup je priamo z ulice, priečelie je celopresklené, podlaha je z drevotrieskových panelov s úpravou v imitácii sivého betónu. Cena 13 €/m2/mesiac + energie a DPH.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...