Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory Senica-Robotnícka ul.

Komerčné priestory
cena: 100,- €/mesiac
ID: KPIS001 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Senica
Ulica:
Robotnícka
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
12 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
KPIS001

Exkluzívne MG REAL:Ponúkame Vám na prenájom 2. kancelárske priestory alebo iné využitie.plocha:12m2 Senica, Robotnícka 55/13. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, internet,wc,sprcha. Cena 100 €/mesiac za cely priestor vrátane kúrenia.


Maklér:

makler
Ivan Sivák
0949282829
sivak-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...