Pozemok s dobrou dostupnosťou na dialnicu - Hrnčiarovce nad Parnou
Real estate
( nájdených 
672
 realít z celkom 672 )

Pozemok s dobrou dostupnosťou na dialnicu

Pozemky
cena: 55,- €/m2
ID: LS-Pozemok-01 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Hrnčiarovce nad Parnou
Ulica:
Bratislavská
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2128 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-Pozemok-01

Ponúkame  na predaj 2 128 m2 pozemok v priemyselnej zóne s privedenými inžinierskymi sieťami, nachádza na hranici Trnavy a obce Hrnčiarovce nad Parnou, vedie k nemu prístupová cesta pre nákladné automobily a je z neho rýchla dostupnosť na diaľnicu. Pozemok je vhodný na vybudovanie skladových priestorov, montážnej alebo výrobnej haly a pod. K pozemku patrí aj plechový sklad a murovaná bunka, ktoré stoja na kraji susedného pozemku. Cena pozemku 55 €/m2, pri serióznom záujme sa dá s ňou pracovať.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...