Real estate
( nájdených 
585
 realít z celkom 585 )

Skladové priestory na Gogoľovej

Komerčné priestory
cena: dohodou
ID: LS-SP-58 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Gogoľova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
108 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-SP-58

Ponúkame na prenájom v Bratislave-Petržalke na Gogoľovej ulici skladové priestory veľkosti 600 a 800 m2 v Hale M1, ktorá prešla rekonštrukciou a spĺňa požiadavky  bezpečného skladovania chrániaceho  materiál pre poškodením  v dôsledku nepriaznivého počasia. Súčasťou ponuky sú i nezrekonštruované priestory vhodné na výrobné dielne alebo sklad priemyselného materiálu. Cena za prenájom závisí od veľkosti prenajatej plochy, dĺžky trvania prenájmu a účelu využitia. Prednosťou je dobrá nadväznosť na diaľnicu na Maďarsko, Rakúsko Českú Republiku i diaľničný obchvat na Žilinu.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...