Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Priestory vhodné na výrobu na Gogoľovej

Komerčné priestory
cena: dohodou
ID: LS-SP-56 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Gogoľova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
600 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-SP-56

Ponúkame na prenájom v Bratislave-Petržalke na Gogoľovej ulici  priestor veľkosti 600  m2 vhodný na využitie výroby ale aj ako sklad priemyselných materiálov.  Cena za prenájom závisí od veľkosti prenajatej plochy, dĺžky trvania prenájmu a účelu využitia. Prednosťou je dobrá nadväznosť na diaľnicu na Maďarsko, Rakúsko Českú Republiku i diaľničný obchvat na Žilinu.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...