Real estate
( nájdených 
660
 realít z celkom 660 )

Výrazne Znížená cena. Na predaj 3 izbový byt v obci Bošany.

Byty
cena: 59.900,- €
ID: PM 6655 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Bošany
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
74 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
PM 6655

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v obci Bošany, okres Partizánske. Byt je čiastočne prerobený: nová elektroinštalácia v jednej izbe a v kúpeľni, ktorá je nanovo prerobená s klasickou vaňou a murovaným sprchovým kútom, znížený strop, plávajúce podlahy, 2 vymenené plastové okná. K bytu patrí loggia a 2 murované pivnice. V blízkosti celá občianska vybavenosť. 


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...