Real estate
( nájdených 
657
 realít z celkom 657 )

Sklad v novej administratívnej budove 2

Komerčné priestory
cena: dohodou
ID: LS-SP-60 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Gagarinova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
10
Podlahová plocha:
654 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-SP-60

Ponúkame na prenájom exkluzívne priestory v novostavbe na Gagarinovej ulici, skladový priestor o rozmere cca 654 m2, jeho súčasťou je priestor vhodnú ako šatník, prezliekareň k dispozícii 2 x WC a sprchový kút. Priestor by sa mohol využiť ako priestor na cvičenie, tancovanie.

Výška nájmu je vecou dohody, odvíja sa od veľkosti prenajatej plochy v m2 a dĺžky nájomnej zmluvy.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...