Real estate
( nájdených 
679
 realít z celkom 679 )

Na Predaj polyfunkčný objekt v obci Krásno nad Kysucou

Komerčné objekty
cena: 92.000,- €
ID: FH1821 Predaj

Kraj:
Žilinský kraj
Okres:
Čadca
Obec:
Krásno nad Kysucou
Ulica:
neudaná
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
136 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
FH1821

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt pozostavajúci z dvoch podlaží postavený z tehly hr 38 cm a sedlovej strechy pokrytej AL šablonami.
Prízemie tvorí centrálna miestnost 30 m2 s rozvodmi vody, plyn , elektrika.
Samostatné socialne zázemie. Samostatný vchod so schodiskom na poschodie. Poschodie koncipované ako prízemie vrátane ing. sieti. Využitie prízemia na obchod,  služby, sklady . Poschodie obchod , služby , ubytovanie.


Maklér:

makler
František Hlubina
0948661520
hlubina-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...